חוג מחשבים לילדים

אם שמתם לב שילדכם מתחיל לגלות עניין בעולם המחשבים, מתלהב ומגלה סקרנות וכי בוערת בו האהבה והרצון להכיר את התחום ולעסוק בו, זה הזמן לשקול למצוא לו חוג מחשבים המתאים לגילו ורמתו, כך יוכל לממש את הפוטנציאל הטמון בו.


קיד קוד - דמות ממשחק


חוג תכנות מחשבים לילדים מתקיים אונליין בנוחות של המחשב בבית, בסביבה המוכרת לילדכם. בליווי אישי של ילון קרת, מנחה ויוצר החוג.
בקורס משתתפים ילדים ונוער מכל רחבי הארץ, הקורס מיועד לכיתות ה' ומעלה, אין צורך ברקע קודם אך נדרש ידע בסיסי באנגלית.


תוכנית החוג נבנתה ביסודיות ותשומת לב לכל הפרטים הקטנים על מנת שכל משתתף יצליח לפתח משחקי מחשב, תוך הנאה וסיפוק. צעד צעד, במהלך החוג, אנחנו נגיע ביחד למטרה זו בגאווה. החוג מאפשר לילדים לרכוש יכולות חדשות בהדרכה קבוצתית ואישית, ליהנות מ"זמן מסך" יצירתי ומניב ולהיות חלק ממרחב למידה ארצי, המאפשר בין היתר חברויות חדשות.


קיד קוד - דמות ממשחק

ילדים ובני נוער הלומדים פיתוח תוכנה בגיל צעיר, זוכים להכניס את היכולת והמיומנות הזו לחיים כאילו היו טבע שני, כמו לאכול או לצחצח שיניים. כמה נפלא שכבר בגיל הנוער, הילד יודע ידע מעשי על סביבת פיתוח תוכנה, מה עושים ואיך עושים בדיוק. שפת תכנות זו שפה אוניברסלית, מי שיודע לפתח משחק מחשב יוכל לגשת ולפתח בהצלחה כמעט כל מוצר שיבחר.


תחום פיתוח המשחקים והאפליקציות, הוא תחום כייפי, מלא דמיון ויצירה ובאותה נשימה מדובר בתחום רציני, יסודי ומדויק, אשר יכול בקלות להתפתח לכיוון תעסוקתי להמשך דרכם של הילדים. תעשיית המשחקים בעולם מגלגלת מיליארדי דולרים. אנו לומדים בסביבת פיתוח של הגדולים ומתנסים בפיתוח אמיתי.


בעולמנו הדיגיטלי, העניקו לילדכם יכולת ומיומנות חשובה, לימוד ידידותי ומעשי של שפת תכנות, שתשמש אותם גם בעתיד.