חשוב לי שתדעו

העתיד כבר כאן

בודאי שמתם לב שאנו חיים בעידן דיגיטלי 😊. כמעט כל דבר שרואות העיניים מעורב בו מחשב כלשהו. בתחום הרפואה ישנם רובוטים המסייעים בשעת ניתוח, הרשתות החברתיות שכבשו המונים, מכוניות שנוסעות ללא נהג ועוד דוגמאות אינספור.


קיד קוד - דמות ממשחק


ילדים ובני נוער הלומדים פיתוח תוכנה בגיל צעיר, זוכים להכניס את היכולת והמיומנות הזו לחיים כאילו היו טבע שני, כמו לאכול או לצחצח שיניים. כמה נפלא שכבר בגיל הנוער, הילד יודע ידע מעשי על סביבת פיתוח תוכנה, מה עושים ואיך עושים בדיוק. שפת תכנות זו שפה אוניברסלית, מי שיודע לפתח משחק יוכל לגשת ולפתח בהצלחה כל מוצר שיבחר.


פיתוח משחקים זה עסק רציני

תחום פיתוח המשחקים והאפליקציות, הוא תחום כייפי, מלא דמיון ויצירה ובאותה נשימה מדובר בתחום רציני, יסודי ומדויק, אשר יכול בקלות להתפתח לכיוון תעסוקתי להמשך דרכם של הילדים. תעשיית המשחקים בעולם מגלגלת מיליארדי דולרים. אנו לומדים בסביבת פיתוח של הגדולים ומתנסים בפיתוח אמיתי.קיד קוד - דמות ממשחק

לימוד בעל ערך חינוכי והתפתחותי

התלמידים עומדים להתחבר לשאיפה למצוינות, לזכות בחוויה שיש בה גם לימוד וגם הנאה, לומדים ללמוד, להתגבר על אתגרי הפיתוח, לסגל תחושת הצלחה, לפתח את היצירתיות והדמיון ולהתקדם בציר הלמידה הקבוצתי.


הצעה טובה

היה חשוב לי להציע לכם הצעה אטרקטיבית, הוגנת, ולכן פיתחתי פלטפורמת לימוד נגישה וידידותית, כל שנותר הוא להתקרב, להתיידד ולהירשם לחוג הקרוב. שיהיה לנו בהצלחה ובהנאה!